Stolpersteine(km)

NederlandsStichting Loods 24 en Joods Kindermonument Rotterdam

Stolpersteine - Rotterdam

Plaatsing Stolpersteine op 16, 17 en 18 november 2022

De kleur van de pins in het Overzicht heeft een relatie met de plaatsingsdatum van de Stolpersteine op 16, 17 en 18 november 2022:

= 16 november
= 17 november
= 18 november

Routemap ▲

Uitleg kaart

U kunt met 2 vingers in de kaart in- en uitzoomen.
Klik in de kaart op een speld om een pop-up te openen met informatie.

Routemap ▲

Namen Stolpersteine Rotterdam

Loods 24 Rotterdam Als u wilt weten op welke locatie de Stolperstein van onderstaande personen zich in de kaart bevindt, vul dan straatnaam en huisnummer in via dit icon linksboven in de kaart.

LocatieNaamGeborenVermoord
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
IZAK MANHEIMRotterdam 13-10-1880Auschwitz 15-10-1942
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
SAARTJE MANHEIM-D'ANCONARotterdam 11-07-1882Auschwitz 15-10-1942
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
JACOB MANHEIMRotterdam 06-08-1916Auschwitz 19-08-1942
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
JACOBA D'ANCONARotterdam 25-11-1887Auschwitz 15-10-1942
's Gravendijkwal 160eHARTOG BEEMRotterdam 13-07-1913Sobibor 23-07-1943
Ackersdijkstraat 37aALBERT LEVIJRotterdam 6-12-1904Auschwitz 24-11-1943
Ackersdijkstraat 37aROZA LEVIJ-BLOEMENDALRotterdam 20-11-1906Auschwitz 27-08-1943
Ackersdijkstraat 37aJOSEPH LEVIJHoensbroek 10-05-1933Auschwitz 27-08-1943
Ackersdijkstraat 37aHENDERINE LEVIJHoensbroek 26-03-1932Auschwitz 27-08-1943
Ackersdijkstraat 37aJOSEPHINA HENDRINA LEVIJRotterdam 21-10-1930Auschwitz 27-08-1943
Adrien Mildersstraat 28bJACOB VAN CLEEF
ev Cornelia Wilhelmina Bruggemans
Amsterdam 10-05-1876Auschwitz 31-01-1944
Agniesestraat 59bGRIETJE GROOTKERK
ev Sander Lipschits
Rotterdam 05-02-1900Auschwitz 15-01-1943
Agniesestraat 59bJACOB LIPSCHITSRotterdam 04-11-1926Sobibor 21-05-1943
Agniesestraat 59bMAURITS LIPSCHITS
ev Saartje Ensel
Rotterdam 20-12-1920Auschwitz 30-09-1942
Agniesestraat 59bSANDER LIPSCHITS
ev Grietje Grootkerk
Zutphen 05-09-1898Auschwitz 30-04-1943
Aleidisstraat 58cDAVID BRIL
ev Rosetta Velt
Rotterdam 10-06-1905Auschwitz 21-01-1943
Allard Piersonstraat 5cSARA COHENRotterdam 09-09-1890Sobibor 23-04-1943
Allard Piersonstraat 5cFIETJE COHEN - VAN DEN BORGRotterdam 06-05-1863Sobibor 23-04-1943
Baljuwplein 66JOHANNA DE HARTOG
ev Alexander Toncman
Rotterdam 01-10-1910Auschwitz 27-10-1942
Baljuwplein 66ALEXANDER TONCMAN
ev Johanna de Hartog
Oss 09-06-1908Mauthausen (Du.) 07-10-1942
Banierstraat 39cJOSEPH BREMER
ev Eva Koekoek
Amsterdam 07-06-1885Sobibor 23-04-1943
Banierstraat 39cSELMA BREMERRotterdam 30-10-1919Sobibor 31-10-1943
Banierstraat 39cEVA KOEKOEK
ev Joseph Bremer
Meerssen 03-10-1889Sobibor 23-04-1943
Batavierenstraat 24bLOUISA BENJAMINS
ev Mozes Lion Goudsmid
Amsterdam 07-11-1883Auschwitz 15-10-1942
Batavierenstraat 24bARTHUR GOUDSMIDRotterdam 01-05-1928Auschwitz 15-10-1942
Batavierenstraat 24bMOZES LION GOUDSMID
ev Louisa Benjamins
Kampen 15-11-1879Auschwitz 15-10-1942
Batavierenstraat 24bRICHARD GOUDSMIDRotterdam 19-04-1924Auschwitz 28-02-1943
Batavierenstraat 24bSIENTJE GOUDSMIDRotterdam 11-02-1914Auschwitz 09-11-1942
Beatrijsstraat 32bAÄRON BAREND DAVIDSAmsterda 28-08-1895Bergen-Belsen 22-02-1945
Beatrijsstraat 32bELIJAH NACHMAN DAVIDSLeeuwarden 29-11-1925Bergen-Belsen 01-05-1945
Bentincklaan 27aISRAEL VAN LEEUWENRotterdam 20-07-1875Auschwitz 15-10-1942
Bentincklaan 27aMARGOT VAN LEEUWEN-COHENDirksland 25-09-1875Auschwitz 15-10-1942
Berglustlaan 7JUDIC SCHNITZLER
wv Jacob Knap
Rotterdam 26-02-1873Auschwitz 15-10-1942
Berglustlaan 36LEENDERT BENJAMIN VALKOnbekend 14-12-1903Mauthausen 08-02-1945
Berglustlaan 64DUIFJE HERTZBERGER-DE RAAIJUtrecht 17-01-1918Auschwitz 01-05-1944
Bergselaan 61MAURITS SPETTERRotterdam 01-04-1886Auschwitz 22-10-1942
Bergselaan 61ELLEN LYDIA SPETTER-ISRAËLSWeener 23-04-1887Auschwitz 22-10-1942
Bergselaan 154bELIE FRANKGroningen 2-12-1879Auschwitz 22-10-1942
Bergselaan 154bCLARA FRANK-BLAZERRotterdam 22-6-1887Auschwitz 22-10-1942
Bergselaan 154bJACQUES FRANKAmsterdam 11-04-1912Sobibor 28-05-1943
Bergselaan 176JOSEPH SPETTERRotterdam 8-01-1900Sobibor 23-04-1943
Bergselaan 176JETJE SPETTER-DEN HARTOGRotterdam 16-01-1908Sobibor 23-04-1943
Bergselaan 176SALLY SPETTERRotterdam 30-05-1931Sobibor 23-04-1943
Bergselaan 176MEIJER SPETTERRotterdam 9-07-1929Sobibor 23-04-1943
Bergselaan 176ELISABETH SARINA SPETTERRotterdam 7-01-1936Sobibor 23-04-1943
Bergselaan 244aJOEL STADRotterdam 12-3-1884Auschwitz 1-02-1943
Bergselaan 244aESTHER STAD-EIJLRotterdam 26-10-1887Auschwitz 21-10-1942
Bergselaan 244aCAROLINE STADRotterdam 22-01-1917Auschwitz 22-10-1942
Bergsingel 77VICTOR ALTSCHULMozyr (Rusland) 15-1-1890Auschwitz 1-10-1942
Bergsingel 77ROSA ALTSCHUL-KRAUNRotterdam 2-10-1903Auschwitz 1-10-1942
Bergsingel 77SARA ALTSCHULRotterdam 7-05-1931Auschwitz 1-10-1942
Bergsingel 157aIZAK COHENHellevoetsluis 31-5-1865Auschwitz 15-10-1942
Bergsingel 157aHELENA COHEN-DAVIDSONZwolle 15-6-1871Auschwitz 15-10-1942
Bergsingel 157aSARA JOHANNA COHENRotterdam 3-11-1899Auschwitz 30-09-1942
Bergsingel 208aSALOMON GOMPELRotterdam 2-4-1882Sobibor 9-04-1943
Bergsingel 208aREBEKKA GOMPEL-VAN STRATENHerwijnen 28-4-1877Sobibor 9-04-1943
Bergsingel 208aJUDITH GOMPELRotterdam 30-06-1911Sobibor 9-04-1943
Bergsingel 226bJOSUA VAN DEN BERGGroningen 1-7-1883Sobibor 9-07-1943
Bergsingel 226bROSA VAN DEN BERG-KOHNChemnitz duitsland 10-12-1896Sobibor 9-07-1943
Bergsingel 226bERIC HEIMAN VAN DEN BERGGroningen 23-08-1918Auschwitz 18-09-1942
Bergweg 99bIZAAK VAN DAMRotterdam 28-2-1872Sobibor 21-05-1943
Bergweg 99bROSETTA VAN DAMRotterdam 17-10-1904Auschwitz 1-09-1942
Bergweg 147aJOËL STADRotterdam 1-6-1879Auschwitz 22-05-1944
Bergweg 147aKAATJE STAD-VAN DAMRotterdam 28-2-1880Auschwitz 22-05-1944
Bergweg 147aBRANCA STADRotterdam 11-09-1913Auschwitz 27-08-1943
Bergweg 157bMOZES GALEWSKILodz 16-04-1882Sobibor 21-05-1943
Bergweg 157bMIRJAN GALEWSKI-FREIMANNPabiance 24-07-1886Sobibor 21-05-1943
Bergweg 164aHARTOG KAHNNieuw-Lekkerland 16-08-1873Auschwitz 15-10-1942
Bergweg 164aGEERTRUIDA KAHN - VAN GELDERENZwolle 21-06-1886Auschwitz 15-10-1942
Bergweg 164aSAMUEL ABRAHAM KAHNNieuw-Lekkerland 02-03-1920Birkenau 30-09-1942
Bergweg 164aALBERT KAHNNieuw-Lekkerland 19-05-1922Sobibor 21-05-1943
Bergweg 164aMAURITS ISIDORIS KAHNRotterdam 31-05-1925Auschwitz 28-02-1943
Bergweg 171IZAÄC MEIJERZaltbommel 6-2-1875Sobibor 14-05-1943
Bergweg 171SAARTJE MEIJER-MARITZGorichem 12-8-1874Sobibor 14-05-1943
Bergweg 203bMARTHA CECILE VAN WINRotterdam 29-3-1894Sobibor 16-07-1943
Bergweg 231bJULIE VAN GELDERRotterdam 30-9-1898Auschwitz 9-08-1942
Bergweg 231bHENRIETTE VAN GELDER-BOSMANRotterdam 12-2-1871Auschwitz 15-10-1942
Berkelselaan 62JACOB DE JONGRotterdam 22-10-1918Auschwitz 30-09-1942
Berkelselaan 62BETJE DE JONG-ITALIAANDERRotterdam 4-6-1878Auschwitz 15-10-1942
Berkelselaan 62bMOSES NATHANDen Bosch 23-7-1878Auschwitz 15-10-1942
Berkelselaan 62bROOSJE NATHAN-ITALIAANDERRotterdam 30-12-1882Auschwitz 15-10-1942
Berkendaal 14NATHAN SPREEKMEESTERRotterdam 15-07-1911Auschwitz 30-09-1942
Bloemstraat 77aHERMAN BENJAMIN DASBERGRotterdam 17-01-1909Auschwitz 30-09-1942
Bloemstraat 77aRACHEL DASBERG - DE VRIESAmsterdam 24-06-1913Auschwitz 09-08-1942
Bloemstraat 77aISAAC DASBERGRotterdam 18-12-1935Auschwitz 09-08-1942
Blommerdijkselaan 16ARIE JAN JACOB ZEGERSOnbekend 04-06-1908Vught 30-08-1944
Boezemkade 36aBENJAMIN VAN DAMRotterdam 29-05-1931Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aREGINA VAN DAMRotterdam 24-12-1938Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aANDRIES JACOB VAN DAM
ev Leentje van Dam
Groningen 29-06-1901Midden-Europa 31-03-1944
Boezemkade 36aFROUKTJE VAN DAMRotterdam 17-01-1933Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aJACOB ANDRIES VAN DAMRotterdam 24-10-1928Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aLEENTJE VAN DAM
ev Andries Jacob van Dam
Groningen 08-02-1897Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aMEIJER PHILIPRotterdam 28-05-1926Midden-Europa 31-03-1944
Boezemkade 36aLEENTJE VAN DAMGroningen 08-02-1897Auschwitz 19-10-1942
Boezemsingel 25aSPRANSJE NORDEN
ev David Marcus de Wolf
Groningen 12-02-1880Auschwitz 15-10-1942
Boezemsingel 25aDAVID MARCUS DE WOLF
ev Spransje Norden
Zutphen 09-09-1872Auschwitz 15-10-1942
Boezemsingel 214aSAARTJE RIPPE
ev Hartog Israel
Hellevoetsluis 09-02-1873Auschwitz 15-10-1942
Boezemstraat 95PHILIP SPETTERRotterdam 17-10-1914Dachau (Du.) 29-04-1945
Brede Hilledijk 161KOOS BIERSCHENKRotterdam 07-04-1926Auschwitz 30-09-1942
Brede Hilledijk 161aBENEDICTUS BIERSCHENKRotterdam 21-11-1930Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aESTHER BIERSCHENKRotterdam 15-05-1933Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aREBEKKA BIERSCHENKRotterdam 03-03-1932Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aRIKA BIERSCHENKRotterdam 09-12-1924Auschwitz 30-09-1942
Brede Hilledijk 161aABRAHAM BIERSCHENK
ev Maria Pleuntje Ouwens
Rotterdam 11-08-1916Auschwitz 28-02-1943
Brede Hilledijk 161aBENEDICTUS BIERSCHENK
ev Rika Cosman
Tiel 03-10-1888Westerbork 25-02-1943
Brede Hilledijk 161aJETTE BIERSCHENKRotterdam 02-11-1927Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aKAATJE BIERSCHENKRotterdam 19-04-1929Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aLEVIE BIERSCHENK
ev Petronella Theodora Kollen
Rotterdam 13-05-1919Midden-Europa 30-06-1944
Brede Hilledijk 161aSAMUEL BIERSCHENK
ev Maria Venneman
Rotterdam 19-04-1921Sobibor 21-05-1943
Brede Hilledijk 161aRIKA COSMAN
ev Benedictus Bierschenk
Amsterdam 31-12-1889Sobibor 23-04-1943
Breitnerstraat 59bABRAHAM DE LEEUWNijmegen 07-03-1915Sobibor 09-07-1943
Breitnerstraat 59bARIE DE LEEUWArnhem 12-03-1881Rotterdam 18-03-1944
Breitnerstraat 61bADOLF LOUIS VAN DAMGroningen 25-02-1900Auschwitz 30-09-1942
Breitnerstraat 61bREINA VAN DAM-REENSRotterdam 07-11-1905Westerbork 05-08-1942
Breitnerstraat 61bROSE CARRY VAN DAMBerlijn 08-04-1930Westerbork 05-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aNAATJE TRIJTEL
ev Emanuel Waterman
Rotterdam 29-10-1919Auschwitz 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aEMANUEL WATERMAN
ev Naatje Trijtel
Rotterdam 25-01-1920Auschwitz 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aNAATJE WATERMAN-TRIJTELOnbekendOnbekendOnbekend 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aBETJE KOSTER
ev Isedoor van der Staal
Rotterdam 27-03-1894Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aISEDOOR VAN DER STAAL
ev Betje Koster
Rotterdam 14-03-1889Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aJACOB VAN DER STAALRotterdam 05-11-1919Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aJUDITH VAN DER STAALRotterdam 11-11-1923Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aMIETJE VAN DER STAALRotterdam 22-07-1922Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aMATHILDA KOSTERRotterdam 24-09-1936Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aBAREND KOSTERRotterdam 21-07-1934Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aDAVID SIMON KOSTERRotterdam 02-09-1932Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aMICHIEL KOSTER
ev Hanna van Ploeg
Rotterdam 07-06-1912Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aHANNA VAN PLOEG
ev Michiel Koster
Rotterdam 07-02-1913Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26ANDRIES HESSEL FRENKEL
ev Sophie Regina Poppelsdorf
Amsterdam 22-07-1919Midden-Europa 31-07-1944
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26ANNA ELIZABETH FRENKELAmsterdam 23-08-1920Auschwitz 31-07-1944
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26HESSEL FRENKEL
ev Elizabeth Anna van Os
Amsterdam 12-08-1891Auschwitz 06-03-1944
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26ELIZABETH ANNA VAN OS
ev Hessel Frenkel
Haarlem 04-06-1891Auschwitz 06-03-1944
Burgemeester Meineszlaan 9GEORGES EMILE SALMMaastricht 24-10-1884Auschwitz 17-09-1943
Burgemeester Meineszlaan 14bNELLY JACOBSRotterdam 28-10-1885Auschwitz 22-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 19bELIZABETH HENRIETTE TRIJBITS
ev van Messel
Rotterdam 27-05-1923Bergen-Belsen (Du.) 03-02-1945
Burgemeester Meineszlaan 23bIDEL GOLDEMBERG
ev Rachel Voorzanger
Tulcea (Ro.) 18-06-1890Sobibor 23-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 23bRACHEL VOORZANGER
ev Idel Goldemberg
Amsterdam 23-07-1889Sobibor 23-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 25bEVA MARIEKE KOSTERRotterdam 25-02-1941Auschwitz 19-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 25bISAAC MOZES KOSTER
ev Maria van Leeuwen
Rotterdam 23-07-1873Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 25bLOUIS KOSTER
ev Sara van Lier
Rotterdam 17-06-1915Midden-Europa 31-03-1944
Burgemeester Meineszlaan 25bROZETTA KOSTER
wv Salomo Polak
Rotterdam 30-10-1902Sobibor 21-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 25bMARIA VAN LEEUWEN
ev Isaac Mozes Koster
Rotterdam 18-11-1870Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 25bSARA VAN LIER
ev Louis Koster
Rotterdam 02-08-1919Auschwitz 19-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 27aELIZABETH SPETTERRotterdam 05-04-1932Sobibor 07-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aEDUARD ALTERRotterdam 15-06-1913Auschwitz 01-08-1942
Burgemeester Meineszlaan 27aNOACH ALTER
ev Sophia Alter
s-Gravenhage 09-10-1873Sobibor 05-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aREBECCA ALTER
ev David Spetter
Rotterdam 27-08-1908Sobibor 07-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aSOPHIA ALTER
ev Noach Alter
s-Gravenhage 26-09-1878Sobibor 05-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aDAVID SPETTER
ev Rebecca Alter
Rotterdam 09-08-1905Sobibor 07-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 30bALEXANDER VAN GELDERENRotterdam 07-05-1896Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 30bENGELTJE KRAMMER
ev Salomon Smalhout
Leeuwarden 26-08-1898Sobibor 30-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 30bSALOMON SMALHOUT
ev Engeltje Krammer
Doetinchem 27-08-1897Sobibor 30-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 36aDINA SARA ESCHWEGE
ev Israel van Voolen
Bamberg (Du.) 21-03-1873Auschwitz 05-11-1942
Burgemeester Meineszlaan 36aISRAËL VAN VOOLEN
wv Flora Kan en
ev Dina Sara Eschwege
Amsterdam 22-04-1875Auschwitz 05-11-1942
Burgemeester Meineszlaan 37cSARA KRAMMER
ev Abraham de Vries
Leeuwarden 04-07-1895Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 37cABRAHAM DE VRIES
ev Sara Krammer
Leeuwarden 28-12-1888Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 37cLEENTJE DE VRIESRotterdam 14-10-1918Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 38bSOPHIA MEIJERGorinchem 30-08-1882Sobibor 26-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 38bMEYER LODEWIJK VAN STEDUMOnbekend 10-08-1925Sobibor 09-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 39aEMANUEL ARONSRotterdam 18-11-1927Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 39aSAMUEL ARONS
ev Keetje de Wit
s-Hertogenbosch 26-10-1903Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 39aKEETJE DE WIT
ev Samuel Arons
Rotterdam 01-05-1901Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 41bEMALIA VAN DIJK
wv Maurits van Vliet
Rotterdam 19-02-1911Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 48aHENRI VAN HOGEZANDParijs 15-01-1909Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 56aESTHER SIMON VALKRotterdam 25-03-1894Sobibor 11-06-1943
Burgemeester Meineszlaan 56aFRANSJE VALKRotterdam 05-02-1892Sobibor 21-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 76aEVELINE BERENDINA COHEN
ev Jacques Meijer Poppers
Rotterdam 12-12-1902Sobibor 26-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 76aJACQUES MEIJER POPPERS
ev Eveline Berendina Cohen
Winterswijk 21-03-1894Midden-Europa 31-03-1944
Burgemeester Meineszlaan 76aMARTIN POPPERSRotterdam 10-02-1925Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 78aGERSZON FISZERMAN
ev Rica den Hartog
Mlawa (P.) 21-01-1912Sobibor 02-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 78aRICA DEN HARTOG
ev Gerszon Fiszerman
Rotterdam 18-03-1915Sobibor 02-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 85aRACHEL FÖGEL
ev Isaac van Westerborg
Odessa (Rusl.) 15-04-1894Auschwitz 09-10-1944
Burgemeester Meineszlaan 85aISAAC VAN WESTERBORG
ev Rachel Fögel
Rotterdam 19-01-1888Auschwitz 09-10-1944
Burgemeester Meineszlaan 85aROBERT CHARLES VAN WESTERBORGRotterdam 02-02-1928Duitsland 29-09-1944
Burgemeester Meineszlaan 86bMINA COENRAAD
ev Wolf Davids
Rotterdam 17-12-1890Auschwitz 07-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 86bHESTER DAVIDSRotterdam 07-02-1921AuschwitzOnbekend
Burgemeester Meineszlaan 86bWOLF DAVIDS
ev Mina Coenraad
Rotterdam 15-12-1880Auschwitz 07-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 87bSEBILLA COHEN
ev Joseph Valk
Rotterdam 28-02-1881Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 87bJOSEPH VALK
wv Margaretha Brandel en
ev Sebilla Cohen
Rotterdam 08-12-1876AuschwitzOnbekend
Burgemeester Meineszlaan 87bHANS VALKOnbekend 09-03-1920Auschwitz 25-01-1943
Burgemeester Meineszlaan 91JOHANNA VAN DER HORST
wv Levie Arend
Hoogeveen 08-07-1874Sobibor 26-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 91bJOSEPH FRENKEL
ev Betje Bekkers
Pernis 13-11-1884Auschwitz 14-01-1943
Burgemeester Meineszlaan 101aESTHER VAN LIERRotterdam 17-05-1933Auschwitz 05-08-1942
Burgemeester Meineszlaan 101aBETTY ARONSRotterdam 01-06-1929Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 101aMIENETTA BLOK
ev Lier van Nahem
Rotterdam 18-08-1910Auschwitz 05-08-1942
Burgemeester Meineszlaan 101aNAHEM VAN LIER
ev Mienetta Blok
Rotterdam 14-01-1911Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 101aMIETJE VAN DER STAAL
wv Simon Blok
Rotterdam 13-09-1883Sobibor 14-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 112HELENA BOUWMANRotterdam 22-02-1929Sobibor 28-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 112RACHEL BOEKBINDER
ev Bernard Bouwman
Rotterdam 22-08-1903Sobibor 28-05-1943
C.N.A. Looslaan 18BETJE CATS
ev Jacob van Gelderen
Gouda 16-09-1887Auschwitz 15-10-1944
C.N.A. Looslaan 18JACOB VAN GELDEREN
ev Betje Cats
Schiedam 24-02-1888Auschwitz 15-10-1944
Calandstraat 32cGYPSY HELENE COOPER
ev Israel van der Hal
Londen 24-03-1897Tröbitz (Du.) 23-04-1945
Calandstraat 32cISRAËL VAN DER HAL
ev Gypsy Helene Cooper
Rotterdam 04-07-1898Bergen-Belsen (Du.) 26-02-1945
Claes de Vrieselaan 38bSAMUEL SLAGERKampen 05-06-1874Auschwitz 05-11-1942
Claes de Vrieselaan 38bMARIANNE SLAGER - KANNEGIETERMeppel 19-11-1879Auschwitz 05-11-1942
Claes de Vrieselaan 70ABRAHAM GOSSCHALK
wv Hanna Polak
Rotterdam 13-06-1874Sobibor 05-03-1943
Clementstraat 75DAVID JOSEPH LUSSE
ev Aaltje Maagdelijn
Rotterdam 28-12-1882Auschwitz 06-03-1944
Coolhaven 160aMAURITS ABRAHAM KOSTER
ev Eva van Tijn
Rotterdam 14-03-1913Auschwitz 30-09-1942
Coolhaven 160aEVA VAN TIJN
ev Maurits Abraham Koster
Rotterdam 03-02-1915Auschwitz 30-09-1942
Crooswijksesingel 31aPINAS LEVIE
wv Rosalia van Thijn
Zuidland 29-03-1879Auschwitz 15-10-1942
Crooswijksesingel 31aEVA ALEXANDRA PHILIPSERotterdam 25-04-1929Sobibor 21-05-1943
Crooswijksesingel 31aSAMSON SAMUEL PHILIPSE
ev Wilhelmina Prins
Rotterdam 09-03-1901Sobibor 21-05-1943
Crooswijksesingel 31aWILHELMINA PRINS
ev Samson Samuel Philipse
Amsterdam 04-07-1892Sobibor 21-05-1943
Crooswijksesingel 31aMIETJE PHILIP
ev Hijman Prins
Middelharnis 30-12-1866Auschwitz 15-10-1942
Crooswijksesingel 31aHIJMAN PRINS
ev Mietje Philip
Amsterdam 01-02-1867Auschwitz 15-10-1942
Crooswijksesingel 32LEOPOLD HERTZBERGERRotterdam 06-02-1922Auschwitz 30-04-1943
De Quackstraat 64cLEENTJE OLMANDelft 14-03-1876Auschwitz 15-10-1942
De Savorin Lohmanlaan 98bADEL GOSLER
ev Joseph Reens
Londen 10-07-1903Bergen-Belsen (Du.) 23-03-1945
Delfgaauwstraat 50PINAS MONASCHOud Beijerland 16-8-1873Auschwitz 15-10-1942
Delfgaauwstraat 50HESTER MONASCH-ZWARENSTEINZuid Beijerland 21-8-1870Auschwitz 15-10-1942
Delfgauwstraat 23aHENRI EMMANUEL VAN LEERLuik 13-3-1887Auschwitz 1-10-1942
Delfgauwstraat 23aBETSIA BEILINA BRANCEA VAN LEER-HARTScheemda 20-7-1891Auschwitz 1-10-1942
Delfgauwstraat 23aRAPHEL VAN LEERRotterdam 1-12-1925Auschwitz 31-01-1943
Diergaardelaan 55bMATHILDA MARX
wv Abraham Roos
Rotterdam 15-09-1856Westerbork 03-01-1943
Diergaardesingel 79bSARA VAN DAM
ev Asscher Lazarus van Hasselt
Groningen 22-07-1889Sobibor 21-05-1943
Diergaardesingel 79bANDRIES VAN HASSELTRotterdam 11-04-1931Sobibor 21-05-1943
Diergaardesingel 79bASSCHER LAZARUS VAN HASSELT
ev Sara van Dam
Appingedam 01-08-1887Sobibor 21-05-1943
Diergaardesingel 79bRACHEL VAN HASSELTGroningen 11-04-1921Auschwitz 26-01-1943
Doezastraat 23aMATHILDE ESTHER SAMUELRotterdam 30-12-1894Auschwitz 30-09-1942
Dordtselaan 234cEMANUEL ANDRIESSE
ev Aaltje Sanders
Rotterdam 28-11-1902Auschwitz 30-09-1942
Dordtselaan 234cCHRISTINA BOBBE
ev Alexander Sanders
Rotterdam 10-10-1885Sobibor 05-03-1943
Dordtselaan 234cAALTJE SANDERS
ev Emanuel Andriesse
Rotterdam 04-01-1906Ravensbrück (Du.) 22-04-1942
Dordtselaan 234cALEXANDER SANDERS
ev Christina Bobbe
Arnhem 01-01-1882Auschwitz 22-10-1942
Drievriendenstraat 38MIETJE SLIER
ev Leon Wessel
Rotterdam 11-10-1883Sobibor 05-03-1943
Drievriendenstraat 38DAVID WESSEL
ev Johanna Maria Beer
Rotterdam 16-12-1906Auschwitz 02-02-1943
Drievriendenstraat 38LEON WESSEL
ev Mietje Slier
Duinkerken (Fr.) 26-03-1879Auschwitz 15-10-1942
Eerste Middellandstraat 25aHANNAH HUISMAN
ev Philip Lezer
Rotterdam 10-02-1891Sobibor 23-04-1943
Eerste Middellandstraat 25aPHILIP LEZER
ev Hannah Huisman
Assen 19-04-1884Sobibor 23-04-1943
Eerste Middellandstraat 125aCARLA BRILs-Gravenhage 09-03-1929Auschwitz 31-10-1944
Eerste Middellandstraat 125aPINAS BRIL
ev Veronica Dessaur
Rotterdam 09-07-1900Auschwitz 06-09-1944
Eerste Middellandstraat 125aVERONICA DESSAUR
ev Pinas Bril
s-Gravenhage 12-11-1901Auschwitz 31-10-1944
Essenburgsingel 90aJACQUES ROOS
ev Rebecca Klaartje Sanders
Rotterdam 04-12-1913Europa 18-12-1943
Essenburgsingel 90aREBECCA KLAARTJE SANDERS
ev Jacques Roos
Rotterdam 17-08-1913Europa 09-06-1943
Essenburgstraat 9bJOSEPH VAN DER SLUIJS
ev Henriëtte van der Sluis
Rotterdam 05-10-1891Auschwitz 22-10-1942
Essenburgstraat 9bHENRIËTTE VAN DER SLUIS
ev Joseph van der Sluijs
Middelburg 14-04-1892Sobibor 28-05-1943
Frank van Borselenstraat 6aISAAC VAN CREVELDRotterdam 21-04-1898Bergen-Belsen 24-02-1945
Frank van Borselenstraat 13bBRANDINA DE JONGH
ev Noach Pollux
Rotterdam 10-10-1874Auschwitz 09-11-1942
Frank van Borselenstraat 13bNOACH POLLUX
ev Brandina de Jongh
Rotterdam 13-01-1880Auschwitz 09-11-1942
G.J. Mulderstraat 29aSARA DE VRIES-VAN CREVELDRotterdam 14-09-1879Auschwitz 15-10-1942
G.J. Mulderstraat 29aBENJAMIN DE VRIESGroningen 29-03-1879Rotterdam 27-02-1943
Gerard Scholtenstraat 49ROOSJE MENKES
ev Benjamin Valk
Rotterdam 26-05-1871Auschwitz 15-10-1942
Gerard Scholtenstraat 49BENJAMIN VALK
ev Roosje Menkes
Gorinchem 03-11-1868Auschwitz 15-10-1942
Gerrit Jan Mulderstraat 87aVROUKJE VAN DANTZIG
wv Meyer van Gelder
Rotterdam 29-01-1871Sobibor 23-04-1943
Gerrit Jan Mulderstraat 87aMINKJE VAN GELDERRotterdam 22-01-1898Sobibor 30-04-1943
Gordelweg 66aALEXANDER FRANKNijmegen 29-3-1872Sobibor 14-05-1943
Gordelweg 66aSARA SUSANNA FRANK-VOSArnhem 3-12-1876Sobibor 14-05-1943
Gordelweg 66cARON MOZES EDWARD FRANKRotterdam 7-08-1910Polen 31-03-1944
Gordelweg 66cHENRI ARON MARTIN FRANKRotterdam 16-02-1903Sobibor 14-05-1943
Gordelweg 88CARL WOLFRotterdam 19-03-1913Extern Kommando Ludwigsdorf 4-03-1944
Gordelweg 102bABRAHAM VAN TIJNSmilde 21-1-1894Polen 31-03-1944
Goudsesingel 515JUDITH BOSBOOMRotterdam 05-03-1924Auschwitz 01-09-1942
Goudsesingel 515NATHAN BOSBOOM
ev Matje van Dam
Amsterdam 17-02-1894Auschwitz 01-09-1942
Goudsesingel 515MATJE VAN DAM
ev Nathan Bosboom
Rotterdam 18-11-1899Auschwitz 01-09-1942
Gouwstraat 46bLENA LEONS
ev Hartog Alexander Velleman
Rotterdam 13-07-1888Sobibor 20-03-1943
Gouwstraat 46bHARTOG ALEXANDER VELLEMAN
ev Lena Leons
Rotterdam 17-02-1889Sobibor 20-03-1943
Graaf Florisstraat 30bSOPHIA VAN ESSORotterdam 02-01-1882Sobibor 23-04-1943
Graaf Florisstraat 33bGRIETJE KATTENBURG - HARTZOnbekend 14-04-1876Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 33bRITA KATTENBURGOnbekend 18-12-1913Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 33bELIZABETH BLAASER
ev Jacob Levie van Geldere
Rotterdam 28-01-1894Auschwitz 15-10-1944
Graaf Florisstraat 33bLOUIS JULES GELDERERotterdam 22-08-1927Dachau (Du.) 21-04-1945
Graaf Florisstraat 33bJACOB LEVIE VAN GELDERE
ev Elizabeth Blaaser
Rotterdam 16-10-1883Auschwitz 14-10-1944
Graaf Florisstraat 72bANNA DE KADT
ev Moses Maurits Levison
Oss 25-02-1872Auschwitz 15-10-1942
Graaf Florisstraat 72bMOSES MAURITS LEVISON
ev Anna de Kadt
Oss 02-11-1866Auschwitz 15-10-1942
Graaf Florisstraat 89ALIDA DE PINTO
wv Martinus Tels
s-Gravenhage 03-08-1862Auschwitz 11-12-1942
Graaf Florisstraat 89HARRY HIJMAN TELS
ev Lucie Juliette Elias
Rotterdam 29-06-1897Mauthausen (Du.) 10-07-1942
Graaf Florisstraat 90bADELA MAHLER
ev Jozef Michel Margulies
Dukla (P.) 20-12-1884Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 90bBERNARD MARGULIESTarnapol (P.) 25-01-1912Sobibor 23-04-1943
Graaf Florisstraat 90bJOZEF MICHEL MARGULIES
ev Adela Mahler
Petrykow (O.) 07-11-1886Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 100aARNOLD BOSMANRotterdam 22-09-1934Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aJEHOEDITH BOSMANRotterdam 01-11-1937Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aMIRJAM ANNA BOSMANRotterdam 04-08-1933Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aEVA DE JONG
ev Jona Bosman
Borculo 03-10-1905Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aJONA BOSMAN
ev Eva Bosman - de Jong
Onbekend 24-02-1901Rotterdam (begraven op Toepad) 19-08-1945
Graaf Florisstraat 110aEMANUEL MOZES DE LEEUWEOnbekend 07-11-1886OnbekendOnbekend
Groene Hilledijk 298aBETJE POLAKRotterdam 06-12-1928Auschwitz 19-10-1942
Groene Hilledijk 298aHARTOG POLAKRotterdam 23-12-1924Auschwitz 28-02-1943
Groene Hilledijk 298aSALOMON HARTOG POLAK
ev Elsje Gosschalk
Rotterdam 02-12-1887Auschwitz 19-10-1942
Harddraverstraat 15bESTHER GREENMAN-VAN DAMRotterdam 23-02-1910Auschwitz 01-02-1943
Harddraverstraat 15bBARNETT GREENMANRotterdam 17-03-1940Auschwitz 01-02-1943
Harddraverstraat 15bROSETTA FRANSMAN-SANDERSRotterdam 24-05-1856Auschwitz 09-11-1942
Havenstraat 96SOPHIE VAN DER HOVE
ev Elkan Pais
Winschoten 28-10-1876Auschwitz 15-10-1942
Havenstraat 96ELKAN PAIS
ev Sophie van der Hove
Harlingen 02-03-1875Auschwitz 15-10-1942
Heemraadsingel 114ESTHER COHEN-LÖWENSTEINAllegany 02-06-1865Sobibor 02-07-1943
Heemraadsingel 234NATHAN SALOMON FRENKZierikzee 25-05-1885Bergen-Belsen 22-02-1945
Heemraadsingel 234SOPHIA FRENK-VAN CREVELDRotterdam 09-04-1887Rotterdam 12-03-1943
Heemraadssingel 204bANDRIES DE JONGAmsterdam 18-10-1891Mauthausen (Du.) 12-10-1942
Heemraadssingel 237DAVID VAN DANTZIGRotterdam 30-10-1888Auschwitz 14-02-1943
Heemraadssingel 237WILHELMINA JACOBA VAN DANTZIG - CATZRotterdam 14-07-1896Auschwitz 14-02-1943
Heemraadssingel 237ADA ROSAVAN DANTZIGRotterdam 03-08-1918Auschwitz 14-02-1943
Heemraadssingel 237PAUL HERMAN VAN DANTZIGRotterdam 09-11-1921Auschwitz 30-04-1943
Heemraadssingel 237JENNY LOUISE VAN DANTZIGRotterdam 02-05-1924Auschwitz ??-05-1945
Heemraadssingel 281bLOUIS SIGISMOND ASCHAntwerpen 24-07-1913Auschwitz 30-09-1942
Heemraadssingel 310KÄTHE BERTHA BÄRRotterdam 20-07-1929Sobibor 30-04-1943
Heggepad 42RACHEL KNEGJE
ev Salomon Scheffer
Amsterdam 10-04-1880Sobibor 23-04-1943
Heggepad 42SALOMON SCHEFFER
ev Rachel Knegje
Amsterdam 20-10-1880Sobibor 23-04-1943
Henegouwerlaan 65aGRIETJE SPETTER-LEVIERotterdam 21-04-1877Auschwitz 15-10-1942
Hillegondalaan 20bBERT KOSTERRotterdam 11-08-1937Sobibor 28-05-1943
Hillevliet 28aJOSEPH SAMUEL COHENRotterdam 03-08-1930Auschwitz 15-11-1943
Hillevliet 28aSALOMON COHEN
ev Sara Bosman
Arnhem 11-09-1891Auschwitz 15-11-1943
Hoevestraat 10EUGÈNE SOESMANMeerssen 23-07-1905Sobibor 30-04-1943
Hoevestraat 10LIESELOTTE SOESMAN - GOLDSTEINDüsseldorf 12-10-1911Sobibor 30-04-1943
Hoevestraat 10EDUARD SOESMANRotterdam 21-07-1939Sobibor 30-04-1943
Hoevestraat 10ERICH SOESMANValkenburg 05-04-1910Sobibor 28-05-1943
Hoevestraat 10KEETJE SOESMAN - STADRotterdam 25-11-1912Sobibor 09-07-1943
Hoevestraat 10JOHANNA SOESMANRotterdam 10-11-1942Westerbork 11-05-1943
Hogerbeetsstraat 18cHENRIËTTE GOMPERTS
ev David Levie
Amsterdam 06-11-1890Sobibor 28-05-1943
Hogerbeetsstraat 18cDAVID LEVIE
ev Henriëtte Gomperts
Rotterdam 09-02-1891Sobibor 28-05-1943
Hogerbeetsstraat 21cMARY BOUWMANRotterdam 14-07-1939Sobibor 09-07-1943
Hogerbeetsstraat 21cLEVIE BOUWMAN
ev Anna Maria Catharina Wolfsbergen
Rotterdam 09-04-1901Sobibor 09-07-1943
Hogerbeetsstraat 21cANNA MARIA CATHARINA WOLFSBERGEN
ev Levie Bouwman
Rotterdam 31-07-1911Sobibor 09-07-1943
Hondiusstraat 32aGOLDA DAYLES
ev Leon Gandz
Odessa (Rusl.) 10-07-1895Auschwitz 05-11-1942
Hondiusstraat 32aKELMANN DAYLESOdessa (Rusl.) 25-11-1908Dachau (Du.) 19-12-1944
Hondiusstraat 32aDAVID GANDZRotterdam 05-09-1920Neukirch (Du.) 03-04-1943
Hondiusstraat 32aISAAK GANDZRotterdam 17-03-1924Midden-Europa 31-03-1943
Hondiusstraat 32aLEON GANDZ
ev Golda Dayles
Warschau (Rusl.) 28-07-1893Neukirch (Du.) 03-02-1943
Hondiusstraat 32aHANA SCHÖSLER
wv Isac Dayles
Odessa (Rusl.) 13-01-1872Sobibor 13-03-1943
Hoogstraat 79WALTER BASCHPoysdorf (Du.) 13-06-1922Auschwitz 15-08-1942
Hugo Molenaarstraat 9bLEO VAN MESSELKoekelberg (België) 03-10-1920Bergen-Belsen (Du.) 11-03-1945
Hugo Molenaarstraat 9bMARIE SWAAB
ev Salomon van Messel
Rotterdam 18-11-1892Bergen-Belsen (Du.) 31-05-1945
Hugo Molenaarstraat 9bSALOMON VAN MESSEL
ev Marie van Messel - Swaab
Onbekend 21-05-1892Bergen-Belsen 15-01-1945
Iependaal 14LOUISA SPETTERRotterdam 09-06-1900Sobibor 11-06-1943
Jan van Ghestellaan 28ABRAHAM VAN DANTZIG
ev Anna de Kadt
Rotterdam 29-04-1869Auschwitz 19-02-1943
Jan van Ghestellaan 28ANNA DE KADT
ev Abraham van Dantzig
Oss 07-10-1879Auschwitz 19-02-1943
Jan van Ghestellaan 29ROSETTA BLOM
ev David Vilbach
Rotterdam 12-12-1898Auschwitz 22-10-1942
Jan van Ghestellaan 29DAVID VILBACH
ev Rosetta Blom
Amsterdam 26-08-1892Auschwitz 28-02-1943
Jan van Ghestellaan 29FREDDIJ VILBACHRotterdam 09-04-1923Auschwitz 28-02-1943
Jan van Ghestellaan 29SALOMON VILBACHRotterdam 21-01-1921Midden-Europa 31-03-1944
Jericholaan 49REBECCA MARIANNA WOLFRotterdam 13-08-1932Auschwitz 09-11-1942
Jericholaan 49JACOB MOZES WOLFRotterdam 27-07-1895MiddenEuropa 31-03-1944
Jericholaan 49MINA WOLF - PEZONArnhem 22-09-1894Auschwitz 09-11-1942
Jericholaan 49REBECCA MARIANNE WOLFRotterdam 13-08-1932Auschwitz 09-11-1942
Jonker Fransstraat 19SARA BETJE ABAS
ev Barend Salomon Roos
Rotterdam 20-11-1886Auschwitz 19-10-1942
Jonker Fransstraat 19BAREND SALOMON ROOS
ev Sara Betje Abas
Rotterdam 09-07-1883Auschwitz 19-10-1942
Juliana van Stolberglaan 71MARIANNE VAN DANTZIG
ev Izaak van Gelder
Rotterdam 28-12-1874Sobibor 30-04-1943
Juliana van Stolberglaan 71IZAAK VAN GELDER
ev Marianne van Dantzig
Leeuwarden 11-06-1864Sobibor 30-04-1943
Koningsveldestraat 11MIETJE ZWARENSTEINZuid Beijerland 10-11-1868Auschwitz 19-10-1942
Kortenaerstraat 63HEIMAN HERMER
ev Fanny Steinhart
Libau (Letland) 07-10-1886Auschwitz 01-10-1942
Lisstraat 25bMAGDALENA JOHANNA LICHTENSTEINTiel 27-9-1885Sobibor 23-04-1943
Lisstraat 25bJOHANNA LICHTENSTEINTiel 7-4-1887Sobibor 23-04-1943
Lisstraat 29bFRANCINA MONASCHRotterdam 19-4-1884Sobibor 23-04-1943
Lisstraat 52aGODSCHALK BLOMAmsterdam 28-04-1907Seibersdorf 31-03-1943
Lisstraat 52aESTHER LIEBE MARIE BLOM-CAHNRotterdam 12-08-1912Auschwitz 10-09-1942
Lisstraat 52aRONNY BLOMRotterdam 22-12-1937Auschwitz 10-09-1942
Lisstraat 52aMARION BLOMRotterdam 17-07-1941Auschwitz 10-09-1942
Lisstraat 52aHERMANN CAHNHannover 28-2-1883Auschwitz 19-10-1942
Lisstraat 52aARTHUR ABRAHAM CAHNRotterdam 16-04-1924Auschwitz 30-09-1942
Maarten Dijkshoornlaan 17ELSE BUXBAUMMarburg (Du.) 10-04-1889Auschwitz 30-10-1944
Maarten Dijkshoornlaan 36HERMAN COHEN
wv Elisabeth Cats
Rotterdam 10-08-1878Auschwitz 19-10-1942
Maarten Dijkshoornlaan 36LOUIS COHENRotterdam 19-09-1913Auschwitz 30-09-1942
Maaskade 109bBETSI VAN STRATEN
wv Salomon Izaäk van Straten
Middelburg 07-10-1873Auschwitz 15-10-1942
Mathenesserlaan 290SIBBELTJE VAN GELDER
wv Joseph van Dantzig
Leeuwarden 09-01-1859Sobibor 05-03-1943
Mathenesserlaan 290ABRAHAM MOGENDORFF
ev Hanne van Dantzig
Gouda 23-05-1891Bergen-Belsen (Du.) 24-01-1945
Mathenesserlaan 290GERARD MOGENDORFFRotterdam 18-01-1921Bergen-Belsen (Du.) 02-03-1945
Mathenesserlaan 417bEUGENIE NICOLETTE BRILRotterdam 26-06-1926Mainau (Du.) 11-06-1945
Mathenesserlaan 417bISAAC LEVIE BRIL
ev Anna Fogel
Rotterdam 02-03-1898Auschwitz 01-10-1944
Mathenesserlaan 451ERNST MAURITS COHENRotterdam 12-07-1926Auschwitz 30-04-1943
Mathenesserlaan 514bHENNY EVA BRILRotterdam 11-09-1927Sobibor 23-07-1943
Mathenesserlaan 514bISAAC BRIL
ev Hester Dasberg
Rotterdam 12-06-1899Sobibor 23-07-1943
Mathenesserlaan 514bHESTER DASBERG
ev Isaac Bril
Rotterdam 23-09-1901Sobibor 23-07-1943
Merellaan 21BERNHARD WOLFGANG HELLMANNWenen 07-11-1903Sobibor 02-04-1943
Merellaan 21IRENE HELLMANN - REDLICHOnbekend 03-11-1882Auschwitz 06-03-1944
Messchertstraat 21aDAVID RAAPRotterdam 13-02-1927Sobibor 30-04-1943
Middenhoefstraat 15HENRI HUISMANRotterdam 25-08-1924Sobibor 21-05-1943
Middenhoefstraat 15SALOMON HUISMAN
ev Jeannette Mok
Rotterdam 12-02-1887Sobibor 23-07-1943
Middenhoefstraat 15JEANNETTE MOK
ev Salomon Huisman
Rotterdam 16-12-1888Sobibor 23-07-1943
Molenlaan 71SAMUEL ISIDOOR VLESRotterdam 28 mei 1897Bergen-Belsen 21 december 1944
Molenlaan 71ALICE VLES-WARENDORFAmsterdam 11 september 1901Bergen-Belsen 18 maart 1945
Nieuwe Binnenweg 42ROOSJE VAN GELDERENRotterdam 25-07-1899Auschwitz 14-10-1942
Nieuwe Binnenweg 196bJOSEPH BREMERRotterdam 28-07-1940Auschwitz 10-09-1943
Nieuwe Binnenweg 196bLOUIS BREMER
ev Esther Sanders
Rotterdam 30-10-1919Dachau (Du.) 17-02-1945
Nieuwe Binnenweg 196bESTHER SANDERS
ev Louis Bremer
Rotterdam 14-10-1921Auschwitz 10-09-1943
Nieuwe Binnenweg 196bBENEDICTUS BREMEROnbekendOnbekendAuschwitz 10-09-1943
Nieuwe Binnenweg 197bMOZES DE HAAN
ev Rosetta de Haan
Rotterdam 29-12-1879Auschwitz 03-09-1942
Nieuwe Binnenweg 197bROZETTA DE HAANOnbekendOnbekendOnbekendOnbekend
Nieuwe Hamelstraat 48aEMANUEL SPETTER
wv Ave Polak
Rotterdam 07-06-1871Auschwitz 19-10-1942
Nieuwe Kerkstraat 22bSOPHIA ROSA LEVIJ
ev Joseph Vigevino
Rotterdam 14-08-1897Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bEDUARD GABRIËL VIGEVINORotterdam 05-03-1931Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bHANS RICHARD VIGEVINORotterdam 29-08-1925Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bJOHANNA VIGEVINORotterdam 20-06-1928Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bJOSEPH VIGEVINO
ev Sophia Rosa Levij
Amsterdam 06-01-1894Sobibor 30-04-1943
Nobelstraat 109bBRANKO FÜRST
ev Betsij Gotlieb
Koprionica (J-Sl.) 17-08-1888Auschwitz 28-09-1942
Nobelstraat 109bHANS WALTHER FÜRSTDüsseldorf 13-10-1924Auschwitz 31-01-1943
Nobelstraat 109bBETSIJ GOTLIEB
ev Branko Fürst
Grave 01-05-1893Auschwitz 28-09-1942
Nolensstraat 17b2ANDRIES KEIZERLeeuwarden 26-06-1873Auschwitz 01-02-1943
Nolensstraat 17b2HENDRIKA KEIZER - DE VRIESAengwirden 02-11-1879Auschwitz 01-02-1943
Nolensstraat 17b2BERNARD KEIZERRotterdam 04-11-1913Auschwitz 30-04-1943
Nolensstraat 31bANDRIES WALGLekkerkerk 04-04-1879Auschwitz 13-11-1942
Nolensstraat 31bLEENTJE WALG - JACOBSRotterdam 20-02-1878Auschwitz 13-11-1942
Nolensstraat 31bHENRI WALGRotterdam 19-02-1907Birkenau 30-09-1942
Nolensstraat 31bTHERESIA WALGRotterdam 08-07-1917Monowitz 22-10-1942
Nolensstraat 59cARON VAN DER SLUIJSRotterdam 26-07-1890Auschwitz 26-01-1943
Nolensstraat 65cBENJAMIN DE WOLF
ev Johanna Joele
Rotterdam 17-12-1907Natzweiler (Du.) 18-03-1945
Noordmolenstraat 66aBENJAMIN SALOMON DE WIJZERotterdam 18-07-1900Auschwitz 24-09-1943
Noordmolenstraat 66aBELIA DE WIJZE-VAN BIENERotterdam 08-03-1907Midden-Europa 29-01-1945
Noordmolenstraat 86aISRAEL LEVI DE WINTERRotterdam 22-11-1908Auschwitz 30-09-1942
Noordmolenstraat 86aHENRIETTE DE WINTER-VAN BIENERotterdam 30-07-1909Auschwitz 05-08-1942
Noordmolenstraat 86aGRIETJE DE WINTERGoes 08-05-1937Auschwitz 05-08-1942
Noordsingel 68aBENJAMIN ISRAELRotterdam 09-12-1904Auschwitz 28-02-1943
Noordsingel 68aHELENA ISRAELRotterdam 09-01-1908Sobibor 07-05-1943
Noordsingel 124aIZAK COHEN
ev Rebecca Lipschits
Haarlem 27-06-1910Auschwitz 30-04-1943
Noordsingel 124aREBECCA LIPSCHITS
ev Izak Cohen
Rotterdam 09-05-1918Auschwitz 30-04-1943
Obreenstraat 28KEETJE COHEN DE SOLLA
ev Abraham Salomon Koster
Amsterdam 04-10-1887Auschwitz 19-10-1942
Obreenstraat 28ABRAHAM SALOMON KOSTER
wv Rosalia de Wolf en
ev Keetje Cohen de Solla
Rotterdam 26-04-1886Auschwitz 19-10-1942
Obreenstraat 28ALEXANDER KOSTERRotterdam 12-07-1922Auschwitz 30-09-1942
Ochterveltstraat 24bLEVIE VAN HASSELT
ev Heintje Schellenberg
Groningen 04-12-1911Auschwitz 30-09-1942
Ochterveltstraat 24bSARA VAN HASSELTRotterdam 29-08-1937Auschwitz 05-08-1942
Ochterveltstraat 24bHEINTJE SCHELLENBERG
ev Levie van Hasselt
Rotterdam 12-05-1915Auschwitz 05-08-1942
Oranjeboomstraat 32cABRAHAM VAN THIJNZaandam 16-11-1870Auschwitz 15-10-1942
Oranjeboomstraat 32cSAARTJE VAN THIJN-SPETTERRotterdam 02-05-1877Auschwitz 15-10-1942
Oranjelaan 10aISAAC BLITZ
ev Theodora Witstein
Amsterdam 03-04-1878Auschwitz 09-11-1942
Oranjelaan 10aTHEODORA WITSTEIN
ev Isaäc Blitz
Dordrecht 21-01-1888Auschwitz 09-11-1942
Oranjelaan 26bFRITS SALOMON VAN CLEEFF
ev Eveline Henriette Sara Spanjaard
Rotterdam 03-12-1890Auschwitz 17-09-1943
Oranjelaan 26bEVELINE HENRIETTE SARA SPANJAARD
ev Frits Salomon van Cleef
Enschede 25-05-1893Auschwitz 17-09-1943
Oude Binnenweg 105aKAATJE BLOM
ev Jacob Ossendrijver
Loosduinen 18-02-1894Auschwitz 30-09-1942
Oudedijk 13ELISABETH DEUTSCH
ev Siegmund Otto Rosenstiel
Mussbach (Du.) 13-10-1887Auschwitz 29-08-1942
Oudedijk 13JACK CHARLES ROSENSTIELLonden 16-05-1914AuschwitzOnbekend
Oudedijk 13SIEGMUND OTTO ROSENSTIELNeustadt (Du.) 09-09-1879Auschwitz 29-08-1942
Oudedijk 57aHANS BARTELSRotterdam 19-12-1936Auschwitz 14-09-1942
Oudedijk 57aLION BARTELS
ev Mariette Davids
Hilversum 07-07-1898Auschwitz 28-07-1942
Oudedijk 57aMARIETTE DAVIDS
ev Lion Bartels
Rotterdam 08-05-1912Auschwitz 14-09-1942
Oudedijk 206JACOB VAN GELDER
ev Mietje van Geldere
Leiden 23-08-1871Sobibor 23-04-1943
Oudedijk 206MIETJE VAN GELDERE
ev Jacob van Gelder
Rotterdam 15-01-1871Sobibor 23-04-1943
Oudedijk 212MEIJER BOESMAN
ev Eva Stern
Rotterdam 30-10-1881Auschwitz 22-10-1942
Oudedijk 212EVA STERN
ev Meijer Boesman
Coevorden 04-04-1891Auschwitz 22-10-1942
Oudedijk 228cEMILIE THERÈZE VAN GOSSELAARRotterdam 25-04-1892Auschwitz 30-09-1942
Oudedijk 228cFRANCINA MARGARETHA VAN GOSSELAARRotterdam 16-09-1890Sobibor 28-05-1943
Pijnackerplein 34aESTHER VAN EMBDEN
ev Salomon van Gelderen
Rotterdam 23-08-1903Sobibor 21-05-1943
Pijnackerplein 34aSALOMON VAN GELDEREN
ev Esther van Emden
Vlaardingen 30-03-1893Auschwitz 22-05-1944
Pijnackerplein 42bEVA BREMER
ev Joseph Bremer
Rotterdam 28-01-1932Auschwitz 05-08-1942
Pijnackerplein 42bJOSEPH BREMERRotterdam 25-11-1938Auschwitz 05-08-1942
Pijnackerplein 42bMOZES BREMER
ev Lena Klisser
Amsterdam 05-05-1910Auschwitz 30-09-1942
Pijnackerplein 42bSOPHIA FRANKGouda 12-09-1891Auschwitz 14-01-1943
Pijnackerplein 42bJÜDEL GOLDSCHMIDTNepolocauti (Ro.) 04-05-1898Sobibor 07-05-1943
Pijnackerplein 42bLENA KLISSER
ev Mozes Bremer
Rotterdam 18-04-1912Auschwitz 05-08-1942
Pijnackerplein 42bCHEIE LEISE WLUCZKARotterdam 23-02-1918Auschwitz 22-09-1942
Pijnackerplein 42bCHEJNOCH WLUCZKA
wv Kajla Itta Trauman
Dobra (Rusl.) 30-08-1895Auschwitz 30-09-1942
Pijnackerplein 42bMAURITS WLUCZKARotterdam 04-07-1922Auschwitz 30-09-1942
Pijnackerplein 43aSARA BEERENBORG
ev Maurits van Straten
Zevenbergen 13-09-1894Auschwitz 19-10-1942
Pijnackerplein 43aCATO VAN STRATENRotterdam 22-03-1927Auschwitz 19-10-1942
Pijnackerplein 43aMAURITS VAN STRATEN
ev Sara Beerenborg
Gorinchem 28-08-1893Midden-Europa 31-03-1944
Prins Hendrikkade 58aREBECCA COHENRotterdam 13-09-1937Auschwitz 05-08-1942
Prins Hendrikkade 58aDUIFJE COHENRotterdam 11-10-1926Auschwitz 30-09-1942
Prins Hendrikkade 58aELIE COHEN
ev Mietje Wallega
Rotterdam 21-05-1899Auschwitz 30-09-1942
Prins Hendrikkade 58aHARTOG JOSEPH COHENRotterdam 21-06-1925Auschwitz 30-09-1942
Prins Hendrikkade 58aISACK ELIAS COHENRotterdam 20-10-1930Auschwitz 05-08-1942
Prins Hendrikkade 58aMIETJE WALLEGA
ev Elie Cohen
Rotterdam 27-01-1903Auschwitz 05-08-1942
Prins Hendrikkade 79ABRAM JACOBS
ev Sara Spreekmeester
Rotterdam 04-03-1872Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 79SARA SPREEKMEESTER
ev Abram Jacobs
Rotterdam 14-06-1874Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 94bFLORA HARTOGs-Gravendeel 12-05-1911Sobibor 09-07-1943
Prins Hendrikkade 112aESTHER VAN LEEUWENTiel 05-08-1876Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 112aJOSINA VAN LEEUWENOss 09-12-1884Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 112aMARIA VAN LEEUWENTiel 24-06-1874Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 112aREBEKKA VAN LEEUWENTiel 23-11-1882Auschwitz 15-10-1942
Prinses Julianalaan 20bHUIBERDINA VAN KOL
ev Levie Koster
Rotterdam 31-03-1914Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 20bLEVIE KOSTER
ev Huiberdina van Kol
Rotterdam 14-06-1911Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 23aELIAZAR ISRAEL OLMAN
ev Cornelia van Trommel
Rotterdam 30-12-1897Auschwitz 01-02-1944
Prinses Julianalaan 23aJOSEPH OLMANRotterdam 19-04-1926Auschwitz 01-02-1944
Prinses Julianalaan 23aCORNELIA VAN TROMMEL
ev Eliazar Israel Olman
Rotterdam 03-08-1895Auschwitz 01-02-1944
Prinses Julianalaan 39LOUIS MEYERHamburg 09-03-1908Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 39HESTHER MEYER-DAVIDSRotterdam 20-02-1910Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 39ADOLPH MEYERAltona 04-07-1864Auschwitz 15-10-1942
Prinses Julianalaan 39ANDRIES DAVIDSRotterdam 12-10-1916Sobibor 09-03-1943
Proveniersplein 8aHENDRIK VAN DAELEN
ev Sara Doodewaard
Vlaardingen 02-06-1887Sobibor 11-06-1943
Proveniersplein 8aSARA DOODEWAARD
ev Hendrik van Daelen
Rotterdam 02-02-1886Sobibor 11-06-1943
Proveniersplein 8aADRIANA VAN DAELENRotterdam 10-07-1915Auschwitz 24-09-1942
Provenierssingel 83aNATHAN MARCUSZaltbommel 28-07-1892Auschwitz 31-01-1944
Provenierssingel 83aBELIA MARCUS-VAN GICHRotterdam 02-04-1894Auschwitz 31-01-1944
Provenierssingel 83aABRAHAM MARCUSRotterdam 19-03-1919Auschwitz 1944
Provenierssingel 83aELISABETH MARCUS-VAN STEDUMAmsterdam 18-12-1917Auschwitz 31-01-1944
Proveniersstraat 76bJEANNETTE LEVISON
ev Hessel Rippe
Rotterdam 03-07-1900Sobibor 02-07-1943
Proveniersstraat 76bHANS NICO RIPPERotterdam 17-03-1926Sobibor 02-07-1943
Proveniersstraat 76bHESSEL RIPPE
ev Jeannette Levison
Rotterdam 25-04-1894Sobibor 02-07-1943
Proveniersstraat 76bLION RIPPERotterdam 01-04-1923Sobibor 16-07-1943
Rochussenstraat 51cMARY GRETA BEEKRotterdam 19-07-1930Auschwitz 19-08-1942
Rochussenstraat 51cBETJE BOSMAN
ev David Beek
Rotterdam 10-01-1902Auschwitz 19-08-1942
Rochussenstraat 77cJOHANNA BOOD
ev Ehrlich
Rotterdam 08-03-1893Auschwitz 07-09-1942
Rochussenstraat 77cMARIEM ESTERA EHRLICH
ev Abram Icek Tuschinski
Zdunska (P.) 22-06-1885Auschwitz 17-09-1942
Rochussenstraat 77cSOPHIA VAN DER STAM
wv Mozes Bood
Rotterdam 26-03-1871Auschwitz 07-09-1942
Rochussenstraat 77cABRAHAM ICEK TUSCHINSKI
ev Mariem Estera Ehrlich
Brzezin (P.) 14-05-1886Auschwitz 17-09-1942
Rochussenstraat 177bJOSEPH OLMANSchiedam 19-01-1889Auschwitz 30-09-1942
Rochussenstraat 177bREBECCA RACHEL OLMAN-WITTKOWERAmsterdam 25-05-1893Auschwitz 30-09-1942
Rodenrijselaan 46aMIETJE VAN GICH-OSSEDRIJVERRotterdam 7-7-1875Auschwitz 15-10-1942
Rodenrijselaan 46aISADOR VAN GICHDelfshaven 4-6-1870Auschwitz 15-10-1942
Rodenrijselaan 48bSARA VIOOL-BLOEMENDALRotterdam 12-06-1903Auschwitz 30-09-1942
Rodenrijselaan 48bRAPHAEL VIOOLRotterdam 18-06-1902Auschwitz 30-09-1942
Rodenrijselaan 68aBERNARD VAN DIJKRotterdam 2-9-1887Auschwitz 19-10-1942
Rodenrijselaan 68aHENDRIKA VAN DIJK-MONASCHRotterdam 28-8-1890Auschwitz 19-10-1942
Rodenrijselaan 68aJUDITH VAN DIJKRotterdam 18-12-1925Auschwitz 30-09-1942
Rodenrijsestraat 20aALEXANDER VAN LEEUWENTiel 17-10-1870Auschwitz 19-10-1942
Rodenrijsestraat 20aFERDINAND VAN LEEUWENRotterdam 10-02-1914Auschwitz 30-09-1942
Rodenrijsestraat 20aISIDOOR JOSEPH VAN LEEUWENRotterdam 13-04-1917Auschwitz 30-09-1942
Rodenrijsestraat 20aHENRIETTE MARGARETHA VAN LEEUWENRotterdam 15-07-1910Auschwitz 19-02-1943
Rodenrijsestraat 82aBARTHA PHILIPSERotterdam 12-6-1884Auschwitz 16-08-1942
Rodenrijsestraat 82aADÈLE PHILIPSERotterdam 22-6-1889Auschwitz 16-08-1942
Rozenburglaan 20ERNST POLAKOnbekendOnbekendOnbekendOnbekend
Rozenburglaan 20RENEE JOHANNA POLAK - HIRSCHOnbekend 21-09-1891Sobibor 09-07-1943
Rozenburglaan 100HENDRIK COHEN
ev Flora Polak
Rotterdam 20-12-1879Bergen-Belsen (Du.) 11-01-1945
Rozenburglaan 100FLORA POLAK
ev Hendrik Cohen
Rotterdam 07-07-1885Bergen-Belsen (Du.) 04-03-1945
Samuel Mullerstraat 14AREND SPETTER
ev Gerardina Cornelia Hemerik
Rotterdam 15-10-1907Janina (P.) 31-01-1944
Samuel Mullerstraat 34aELSE HAHNRotterdam 19-10-1934Auschwitz 03-09-1943
Samuel Mullerstraat 34aSALLY HAHNRotterdam 02-08-1931Auschwitz 03-09-1943
Samuel Mullerstraat 34aTHERESIA HELENA VAN GELDEREN
ev Walter Hans Hahn
Rotterdam 18-09-1912Auschwitz 03-09-1943
Samuel Mullerstraat 34aWALTER HANS HAHN
ev Theresia Helena van Gelderen
Brynow-Sudpark (P.) 27-04-1904Polen 31-03-1944
Schepenstraat 20aROOSJE VAN DAM
ev Mannes van Leer
Rotterdam 02-08-1892Auschwitz 11-10-1942
Schepenstraat 20aLOUIS MARCEL VAN LEERRotterdam 09-06-1925Auschwitz 10-10-1942
Schepenstraat 20aMANNES VAN LEER
ev Roosje van Dam
Rotterdam 26-05-1891Auschwitz 10-10-1942
Schepenstraat 20aMAURITS SALOMON VAN LEERRotterdam 12-12-1927AuschwitzOnbekend
Schepenstraat 23bELISABETH DE VRIESRotterdam 24-01-1908Auschwitz 30-09-1942
Schermlaan 34bLEON LEVIE CATSGouda 03-03-1892Sobibor 30-04-1943
Schermlaan 34bCORNELIA SUSANNA CATS - VAN DAELENVlaardingen 06-08-1891Sobibor 30-04-1943
Schiebroekselaan 64aROOSJE VAN DER HEIJM-VAN DER KRUKRotterdam 22-6-1872Monowitz 15-10-1942
Schiebroekselaan 64aLEVIE LION VAN DER HEIJMRotterdam 29-07-1900Birkenau 1-09-1942
Schiedamseweg 65aHESTER ELISABETH VAN GELDEREN
ev Jacob Salomon Kets de Vries
Rotterdam 09-03-1906Auschwitz 16-08-1942
Schiedamseweg 65aRACHEL EIJL
wv Salomon van Gelderen
Rotterdam 25-05-1879Auschwitz 15-10-1942
Schiedamseweg 65aJACOB SALOMON KETS DE VRIES
ev Hester Elisabeth van Gelderen
Rotterdam 15-03-1904AuschwitzOnbekend
Schiedamseweg 65aROB SALOMON KETS DE VRIESRotterdam 16-07-1934Auschwitz 16-08-1942
Schiedamseweg 65bROB KETS DE VRIESRotterdam 16-07-1934Auschwitz 16-08-1942
Schiedamseweg 116bBETJE BRAADBAART
ev Daniël Mozes
Amsterdam 02-04-1918Sobibor 09-04-1943
Schiedamseweg 116bDANIËL MOZES
ev Betje Braadbaart
Assen 08-10-1919Sobibor 09-04-1943
Schietbaanlaan 6THEODORUS KUIJPER
ev Esther de Leeuwe
Rotterdam 18-07-1896Auschwitz 31-03-1944
Schietbaanlaan 6ESTHER DE LEEUWE
ev Theodorus Kuijper
Rotterdam 01-11-1903Auschwitz 19-11-1943
Schietbaanlaan 6JUDIT VELT
wv Louis de Leeuwe
Rotterdam 02-09-1881Auschwitz 19-11-1943
Schietbaanstraat 13bELIZABETH VAN GELDER
ev Marcus Leendert van der Sluis
Rotterdam 31-01-1897Auschwitz 10-08-1942
Schietbaanstraat 13bDUIFJE AALTJE VAN DER SLUISRotterdam 28-03-1931Auschwitz 10-08-1942
Schietbaanstraat 13bHENRI BENJAMIN VAN DER SLUISRotterdam 22-05-1927Auschwitz 10-08-1942
Schietbaanstraat 13bMARCUS LEENDERT VAN DER SLUIS
ev Elizabeth van Gelder
s-Gravenhage 23-11-1898AuschwitzOnbekend
Schieweg 14bSIMON VAN DAELEN
ev Alice Witsenhuijsen
Rotterdam 09-12-1912Sobibor 30-04-1943
Schieweg 14bALICE WITSENHUIJSEN
ev Simon van Daelen
Rotterdam 04-05-1917Sobibor 30-04-1943
Schieweg 34bISSACHAR ROKACHStanislaw (P.) 29-12-1932Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bMIRJAM ROKACHRotterdam 24-10-1939Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bSCHALOM ROKACHRotterdam 08-04-1943Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bSZEJNA ROKACHLemberg (P.) 20-04-1937Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bZIRLY BERNFELD
ev Mendel Rokach
Perchinsko (P.) 17-03-1907Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bMENDEL ROKACH
ev Zirly Bernfeld
Waniswice (P.) 22-08-1906Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 85bSALOMON COHEN
ev Bertha Hartog
Neheim (Du.) 29-05-1913Sobibor 23-04-1943
Schieweg 85bBERTHA HARTOG
ev Salomon Cohen
Dordrecht 25-05-1912Sobibor 23-04-1943
Schieweg 91cDAVID OSSENDRIJVERRotterdam 05-09-1932Auschwitz 08-04-1944
Schieweg 91cSIMON OSSENDRIJVER
ev Rosette Sanders
Rotterdam 10-02-1908Gleiwitz (P.) 18-01-1945
Schieweg 91cROSETTE SANDERS
ev Simon Ossendrijver
Rotterdam 16-04-1912Auschwitz 08-04-1944
Schieweg 111cABRAHAM DANIEL VAN DAELEN
ev Adele de Vries
Rotterdam 13-05-1914Auschwitz 28-02-1943
Schieweg 111cADÈLE DE VRIES
ev Abraham Daniel van Daelen
Rotterdam 09-01-1915Auschwitz 19-10-1942
Schieweg 214aBETJE VAN DER HAL
wv Meijer Manuel de Vries
Warffum 15-12-1883Sobibor 23-04-1943
Schieweg 222aJACOB SALOMON VAN GELDEREN
ev Elise van der Sluijs
Heusden 28-02-1874Auschwitz 15-10-1942
Schieweg 222aELISE VAN DER SLUYS
ev Jacob Salomon van Gelderen
Rotterdam 12-10-1874Auschwitz 15-10-1942
Schoolstraat 28bISRAËL MOZES VAN DER SLUISRotterdam 15-03-1920Auschwitz 01-10-1942
Schoolstraat 28bMARGERETHA VAN DER SLUISRotterdam 06-03-1926Auschwitz 30-09-1942
Schoolstraat 28bMOZES ISRAËL VAN DER SLUIS
wv Henderijntje van der Sluis
Middelburg 18-10-1894Auschwitz 30-09-1942
Schoolstraat 28bSAARTJE VAN DER SLUISRotterdam 22-07-1922Auschwitz 30-09-1942
Schoolstraat 28bSIMON IZAAK VAN DER SLUISRotterdam 30-01-1928Auschwitz 30-09-1942
Slaghekstraat 135bEMANUEL GOSSCHALK
wv Betje de Koning
Rotterdam 26-08-1872Sobibor 21-05-1943
Slaghekstraat 135bFIJTJE GOSSCHALKRotterdam 11-09-1909Sobibor 21-05-1943
Slaghekstraat 193aBENJAMIN ROOSRotterdam 24-02-1892Auschwitz 31-01-1944
Sonoystraat 18aSYLVIA MONDERERBorgerhout (België) 01-08-1928Auschwitz 15-12-1942
Sonoystraat 18aREBECCA HOFMEISTER
wv Markus Monderer
Londen 17-07-1903Auschwitz 15-12-1942
Sourystraat 22cALICE ABASRotterdam 13-05-1942Auschwitz 07-06-1942
Sourystraat 22cARNOLD ABAS
ev Grietje Chasler
Amsterdam 12-11-1913Mauthausen (Du.) 30-09-1942
Sourystraat 22cGRIETJE CHASLER
wv Arnold Abas
Rotterdam 19-05-1904Auschwitz 01-10-1942
Sourystraat 29aLUDWIG LIEBMANN KAUFMANNMeckesheim 21-08-1871Auschwitz 19-10-1942
Sourystraat 29aRIFKA KAUFMANN - STAHLFlehingen 04-10-1874Auschwitz 19-10-1942
Sourystraat 29aMAX KAUFMANNMeckesheim 28-06-1903Midden-Europa 31-03-1943
Spoorsingel 28bMOZES ROOS
ev Sara Klaris
Rotterdam 20-07-1894Auschwitz 31-01-1944
Spoorsingel 28bHENDRIKA ROOSRotterdam 21-08-1882Auschwitz 12-02-1943
Spoorsingel 28bMAURITS ROOS
ev Mereke Pellegrom
Rotterdam 13-05-1893Auschwitz 06-03-1944
Spoorsingel 64bBENJAMIN MONDERERRotterdam 26-06-1938Auschwitz 26-02-1943
Spoorsingel 64bBERNARD MONDERER
ev Hendel Monderer
Oswiecim (Galicië) 24-08-1910Auschwitz 30-09-1942
Spoorsingel 72aCHANA BREINDEL WULKAN
wv Eljukem Monderer
Nowagora (O-Hon.) 09-05-1878Auschwitz 29-10-1942
Spoorsingel 86ADRIANA COHEN
ev Abraham Daniel Doodewaard
Dordrecht 18-01-1862Auschwitz 15-10-1942
Spoorsingel 86aELISABETH VAN DAELEN
ev Noach Stroom
Vlaardingen 31-12-1862Auschwitz 15-10-1942
Stadhoudersplein 14cANTJE DAVIDS
ev Benjamin Wolff
Rotterdam 04-08-1911Sobibor 09-07-1943
Stadhoudersplein 14cBENJAMIN WOLFF
ev Antje Davids
Rotterdam 25-04-1906Sobibor 09-07-1943
Stadhoudersweg 149aHARTOG VAN RHIJN
ev Amalia Mietje de Vries
Assen 27-06-1898Polen 31-03-1944
Stadhoudersweg 149aAMALIA MIETJE DE VRIES
ev Hartog van Rhijn
Rotterdam 15-01-1903Auschwitz 06-10-1944
Statenweg 38dARON LEONARD DAVIDSON
ev Bilha Elisabeth Herschel
Zwolle 28-03-1914Sobibor 16-07-1943
Statenweg 69aHENRIËTTE PEEKELAmsterdam 17-01-1902Auschwitz 02-11-1942
Statenweg 69aMACHIEL PEEKEL
wv Hanna Viool
Amsterdam 01-04-1858Auschwitz 02-11-1942
Statenweg 73bMARIE SELINA ABAS
ev Willem Joseph Christiaan Valk
Rotterdam 09-06-1897Auschwitz 30-09-1942
Statenweg 73bHENNY BETSIE VALKAmsterdam 05-07-1928Auschwitz 01-02-1943
Statenweg 73bROSALIE VALKAmsterdam 31-05-1924Auschwitz 01-02-1943
Statenweg 73bWILLEM JOSEPH CHRISTIAAN VALKOnbekend 27-03-1897Auschwitz 01-02-1943
Statenweg 178bBENJAMIN HUISMAN
ev Christina Isaaca Maarssen
Rotterdam 12-02-1922Sobibor 21-05-1943
Statenweg 178bCHRISTINA ISAACA MAARSSEN
ev Benjamin Huisman
Rotterdam 02-09-1921Sobibor 21-05-1943
Statenweg 178bCLARA VAN CLEEF
ev Mozes Maarssen
Amsterdam 24-04-1898Sobibor 11-06-1943
Statenweg 178bISAACA CLARA MAARSSENRotterdam 30-05-1924Sobibor 11-06-1943
Statenweg 178bMOZES MAARSSEN
ev Clara van Cleef
Rotterdam 10-09-1895Sobibor 11-06-1943
Stationssingel 9aMARTHA HIJMAN - HERTZSittard 17-02-1889Auschwitz 15-10-1942
Stationssingel 9aJOHANNA REGINA HIJMANRotterdam 02-07-1920Sobibor 05-03-1943
Stationssingel 9aSIMON HIJMANSchiedam 30-10-1861Monowitz 15-10-1942
Stationssingel 9aJOHANNA HIJMAN - VAN GELDERRotterdam 27-09-1859Auschwitz 15-10-1942
Stationssingel 71ANDRIES KOOLAmsterdam 07-03-1878Auschwitz 19-10-1942
Straatweg 68aMARIANNE REENSRotterdam 09-11-1934Auschwitz 09-11-1942
Straatweg 68aHETTY LOUISE REENSHillegersberg 02-08-1936Auschwitz 09-11-1942
Straatweg 68aPHILIP REENS
ev Sara Teeboom
Amsterdam 27-01-1900Midden-Europa 31-03-1944
Straatweg 68aSARA TEEBOOM
ev Philip Reens
Rotterdam 06-07-1901Auschwitz 09-11-1942
Treubstraat 9aSIMON HIRSCHFELD
ev Charlotta Renner
Libau (Letland) 13-03-1892Midden-Europa 15-03-1945
Ungerplein 2SALOMON COHENRotterdam 09-10-1871Auschwitz 15-10-1942
Ungerplein 2SOPHIA COHEN - VAN STRATENHerwijnen 22-03-1887Auschwitz 15-10-1942
Van den Hoonaardstraat 16aELISABETH GROENEWOUDAmsterdam 15-12-1885Auschwitz 16-08-1942
Van den Hoonaardstraat 16aMATHILDA POLAKRotterdam 20-6-1884Auschwitz 11-12-1942
Van den Hoonaardstraat 16aJOZEF WOLFFDen Haag 14-9-1891Auschwitz 30-09-1942
Van den Hoonaardstraat 16aSIMON DAVID BEEMRotterdam 10-3-1892Auschwitz 28-02-1943
Van den Hoonaardstraat 17SAMUEL LEVIE HARTVELDOnbekendOnbekendRotterdam 27-10-1942
Van den Hoonaardstraat 17ELISABETH JOSEPHINE HARTVELDOnbekendOnbekendRotterdam 27-10-1942
Van den Hoonaardstraat 20bMINA SNOECK
ev Jacob Weening
Amsterdam 30-11-1886Auschwitz 15-10-1942
Van den Hoonaardstraat 20bJACOB WEENING
ev Mina Snoeck
Amsterdam 26-03-1881Auschwitz 15-10-1942
Van der Hilststraat 12aARON LERMER
wv Engeltje van Trommel
Rotterdam 01-12-1884Auschwitz 15-12-1942
Van der Meydestraat 7aJACOB VAN DIJKRotterdam 06-05-1886Auschwitz 30-09-1942
Van der Meydestraat 7aELISABETH VAN DIJK-VIEIJRAAmsterdam 22-03-1906Auschwitz 30-09-1942
Van der Schellingstraat 24aANDRIES VAN DAM
ev Rachel Ketellapper
Groningen 12-12-1885Mauthausen (Du.) 07-10-1942
Van der Schellingstraat 24aRACHEL KETELLAPPER
ev Andries van Dam
Amsterdam 31-07-1889Auschwitz 19-10-1942
Van der Takstraat 18bROOSJE VAN ARENT
ev Salomon Slier
Rotterdam 01-03-1879Auschwitz 15-10-1942
Van der Takstraat 18bALEXANDER SLIERRotterdam 14-04-1913Auschwitz 30-09-1942
Van der Takstraat 18bESTHER SLIERRotterdam 18-06-1918Auschwitz 30-09-1942
Van der Takstraat 18bHELENA SLIERRotterdam 26-03-1902Auschwitz 30-09-1942
Van der Takstraat 18bMANUEL ALEXANDER SLIERRotterdam 19-02-1922Auschwitz 20-09-1942
Van der Takstraat 18bMARIANNA SLIERRotterdam 20-09-1914Auschwitz 21-09-1942
Van der Takstraat 18bSALOMON SLIER
ev Roosje van Arent
Rotterdam 20-02-1876Auschwitz 15-10-1942
Van der Takstraat 18bSARA SLIERRotterdam 21-04-1916Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9ABRAHAM VAN LEEUWEN
ev Anna Ossendrijver
Rotterdam 26-11-1872Auschwitz 15-10-1942
Van Vlooswijkstraat 9LEVIE VAN LEEUWENRotterdam 21-02-1912Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9SIMON VAN LEEUWENRotterdam 26-12-1905Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9ANNA OSSENDRIJVER
ev Abraham van Leeuwen
Rotterdam 05-03-1871Auschwitz 15-10-1942
Van Vlooswijkstraat 9aMEIJER VAN LEEUWENRotterdam 06-07-1915Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9bSARA LEVIRotterdam 06-06-1933Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 9bHERMAN SAMSON LEVIRotterdam 02-09-1938Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 9bJAKOB LEVIRotterdam 23-06-1923Mauthausen (Du.) 21-11-1942
Van Vlooswijkstraat 9bLEVI LEVI
ev Lena van Praaga
Rotterdam 21-09-1899Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 9bLENA VAN PRAAGA
ev Levi Levi
Rotterdam 26-06-1902Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 13aANTONIE VAN GELDERENRotterdam 08-09-1897Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 13aELISABETH HENDRIKA VAN GELDEREN - BEEMAmsterdam 14-11-1904Auschwitz 05-08-1942
Van Vlooswijkstraat 13aSALLY VAN GELDERENRotterdam 22-01-1931Auschwitz 05-08-1942
Van Weelstraat 29aJETJE VAN BOELE
ev Simon Zilverberg
Kampen 14-09-1886Auschwitz 15-10-1942
Van Weelstraat 29aSIMON ZILVERBERG
ev Jetje van Boele
Coevorden 03-05-1880Auschwitz 15-10-1942
Veerhaven 17JOSEPH VAN MOPPESOnbekendOnbekendOnbekend 03-05-1944
Vierambachtstraat 66aMAURITS VAN THIJNZaandam 27-09-1913Auschwitz 30-09-1942
Vierambachtstraat 66aSOPHIA VAN THIJN-DE VRIESRotterdam 04-08-1913Auschwitz 30-09-1942
Virulyplein 11bSAMUEL JACOB PHILIPSERotterdam 17-05-1933Auschwitz 19-11-1943
Virulyplein 11bDUIFJE VIOOL
ev David den Arend
Rotterdam 25-09-1883Auschwitz 19-11-1943
Virulyplein 11bDAVID DEN AREND
ev Duifje Viool
Rotterdam 15-03-1882Auschwitz 19-11-1943
Vlaggemanstraat 36aLEVIE KOSTERRotterdam 30-04-1926Sobibor 23-04-1943
Vlaggemanstraat 36aMOZES KOSTERRotterdam 27-07-1900Auschwitz 28-01-1943
Vlaggemanstraat 36aSAARTJE KOSTER - LAGRANDRotterdam 04-02-1901Sobibor 23-04-1943
Vlaggemanstraat 36aAALTJE TRIJTEL - KOSTERRotterdam 03-07-1921Auschwitz 30-09-1942
Vlaggemanstraat 36aABRAHAM TRIJTELRotterdam 01-04-1920Auschwitz 30-09-1942
Vlaggemanstraat 36aMOZES KOSTERRotterdam 19-09-1922Sobibor 28-05-1943
Vlaggemanstraat 36aBAREND KOSTERRotterdam 02-03-1925Auschwitz 30-09-1942
Vlaggemanstraat 36aIZAAK KOSTERRotterdam 04-10-1932Sobibor 23-04-1943
Voorburgstraat 150bLEVIE VAN DER SLUISRotterdam 28-10-1904Auschwitz 30-09-1942
Voorburgstraat 150bELIZABETH VAN DER SLUIS-BOSMANRotterdam 5-01-1906Auschwitz 30-09-1942
Voorburgstraat 150bJACOB VAN DER SLUISRotterdam 20-01-1940Auschwitz 9-08-1942
Walenburgerweg 91bELISABETH KLOOTS
wv Arie van Vlies en
ev Abraham van Vollenhoven
Rotterdam 11-12-1902Auschwitz 22-10-1943
Walenburgerweg 91bSAMUEL VAN VLIESRotterdam 21-12-1922Auschwitz 30-09-1942
Walenburgerweg 91bABRAHAM VAN VOLLENHOVEN
ev Elisabeth Kloots
Rotterdam 27-01-1900Auschwitz 31-03-1944
Walenburgerweg 93aJAKOB MONDERERMannheim (Du.) 21-03-1933Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aJENNY MONDERERRotterdam 14-11-1939Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aJULIUS MONDERERMannheim (Du.) 02-12-1931Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aSIDI MONDERERRotterdam 19-08-1935Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aSAMUEL MONDERER
ev Rozalia Kalchmann
Oswiecim (Galicië) 29-12-1903Auschwitz 31-10-1943
Walenburgerweg 93aROZALIA KALCHMANN
ev Samuel Monderer
Oswiecim (Galicië) 20-10-1908Auschwitz 29-10-1942
Wed 8IZAAK DAVID LEVIE FRANKNaarden 25-07-1885Sobibor 21-05-1943
Wed 8SAARTJE FRANK - DE BEHRGroningen 12-10-1881Sobibor 21-05-1943
Wed 8BERTHA MARIANNE FRANKGroningen 03-09-1915Auschwitz 30-09-1942
West Varkenoordseweg 85SIMON MOZES DE KONINGPijnacker 06-01-1938Sobibor 20-03-1943
West-Kruiskade 60aEVA GOSSCHALKRotterdam 29-05-1878Auschwitz 15-10-1942
West-Kruiskade 60aPHILIPPUS GOSSCHALKRotterdam 21-09-1884Auschwitz 28-02-1943
Wiekstraat 15RIKA COHEN
ev Israel Silberstein
Groningen 22-03-1907Auschwitz 30-09-1942
Wiekstraat 15ISRAEL SILBERSTEIN
ev Rika Cohen
Rotterdam 15-08-1912Auschwitz 30-09-1942
Wiekstraat 15JACOB SILBERSTEIN
ev Wilhelmina Maria Cornelissen
Rotterdam 12-03-1910Polen 30-06-1943
Wiekstraat 15MOSES HERMANN SILBERSTEIN
wv Siena van Gelder
Hannover 21-07-1877Auschwitz 15-10-1942
Willebrordusplein 12aBENZION SILBERMANNLublin (rusland) 27-9-1893Auschwitz 19-02-1943
Willebrordusplein 12aGONDA SILBERMANN-OBERSTEINRotterdam 3-6-1893Auschwitz 24-09-1943
Willebrordusplein 12aPAULA SILBERMANNAntwerpen 10-06-1921Auschwitz 24-09-1943
Willebrordusstraat 15bPEIRETZ GELKOPFSalachien Polen 11-02-1908Sobibor 28-05-1943
Willebrordusstraat 15bRACHEL GELKOPF-BLOGRotterdam 10-09-1915Auschwitz 19-11-1943
Willebrordusstraat 15bMARIA ESTHER GELKOPFRotterdam 25-03-1942Auschwitz 19-11-1943
Willebrordusstraat 15bREBECCA COSMANAmsterdam 19-2-1891Sobibor 5-03-1943
Willebrordusstraat 15bSIMON BLOGRotterdam 5-05-1917Sobibor 5-03-1943
Willebrordusstraat 15bWILLEM BLOGAmsterdam 4-07-1910Auschwitz 30-09-1942
Willebrordusstraat 15bREBECCA GELKOPFVught 27-08-1943Auschwitz 19-11-1943
Willebrordusstraat 56aBERTA VAN ECK-GROENBERGAssen 12-5-1882Auschwitz 19-10-1942
Willebrordusstraat 59bJACOB SANDERSRotterdam 27-03-1909Sobibor 23-04-1943
Willebrordusstraat 59bKAATJE SANDERS-TRIJTELRotterdam 5-05-1916Sobibor 23-04-1943
Willebrordusstraat 70bNAATJE DE JONGRotterdam 3-10-1913Auschwitz 30-09-1942
Willebrordusstraat 95bISAÄC SWAEPAmsterdam 16-10-1883Auschwitz 30-09-1942
Willebrordusstraat 137aABRAHAM VAN BIENERotterdam 1-10-1897Buchenwald 10-02-1945
Willebrordusstraat 137aELSA VAN BIENE-BÖHMWenen 14-1-1881Auschwitz 19-10-1942
Willebrordusstraat 137aMARIANNE NINK-WOLFRotterdam 7-3-1879Sobibor 5-03-1943
Willebrordusstraat 137dLENA VAN AMERONGEN-DASBERGRotterdam 26-05-1919Auschwitz 30-09-1942
Willebrordusstraat 137dLOUIS VAN AMERONGENRotterdam 12-03-1916Auschwitz 30-09-1942
Willem Buytewechstraat 120aBERENDINA JACOBSRotterdam 01-03-1938Sobibor 02-07-1943
Willem Buytewechstraat 120aJUDITH ISRAEL
ev Emanuel Jacobs
Rotterdam 16-12-1899Sobibor 02-07-1943
Willem Buytewechstraat 120aEMANUËL JACOBS
ev Judith Israel
Brielle 13-10-1897Sobibor 11-06-1943
Willem Buytewechstraat 120aHELENA JACOBSRotterdam 12-08-1925Auschwitz 30-09-1942
Willem Buytewechstraat 120aHENRY JACOBSRotterdam 12-04-1928Sobibor 11-06-1943
Wolstraat 52bLOUIS ABRAHAM LEONSRotterdam 22-07-1890Auschwitz 19-10-1942
Wolstraat 52bEVA LEONS - VAN DER MAASRotterdam 05-09-1893Auschwitz 19-10-1942
Wolstraat 52bSARA LEONSRotterdam 15-04-1925Auschwitz 30-09-1942
Wolstraat 52bMICHIEL LEONSRotterdam 22-09-1934Auschwitz 19-10-1942
Zaagmolenstraat 170bASSER VAN GIGCHLeiden 12-07-1884Auschwitz 14-01-1943
Zaagmolenstraat 170bROOSJE VAN GIGCH-DENNEBOOMZwolle 19-05-1890Auschwitz 27-8-1943
Zaagmolenstraat 170bSALOMON JOËL VAN GIGCHAmsterdam 22-08-1925Auschwitz 30-4-1943
Zaagmolenstraat 170bSAARTJE VAN GIGCHAmsterdam 12-03-1912Sobibor 09-07-1943
Zegwaardstraat 32bJESAJA DOBRASZIJCKIRotterdam 02-09-1889Auschwitz 22-10-1942
Zegwaardstraat 32bHELENA EVA DOBRASZIJCKI - DASBERGRotterdam 18-09-1889Auschwitz 27-08-1943
Zegwaardstraat 32bALIDA JOHANNA DOBRASZIJCKIRotterdam 09-08-1928Auschwitz 27-08-1943
Zegwaardstraat 32bJOHANNA JACOBA DOBRASZIJCKIRotterdam 24-04-1930Auschwitz 27-08-1943
Zegwaardstraat 32bJACOB DOBRASZIJCKIRotterdam 02-05-1933Auschwitz 27-08-1943

Routemap ▲

Stichting Loods 24 en Joods Kindermonument Rotterdam


Gemeente RotterdamVideo: Gemeente Rotterdam

Rond het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog was Rotterdam na Amsterdam en Den Haag de stad met de meeste Joodse inwoners: circa 13.000. De meesten van hen woonden aanvankelijk in het centrum van de stad en dan moet u denken aan de Helmersstraat en Ammanstraat; in de jaren dertig trokken zij naar nieuwe wijken als Blijdorp en Bergpolder.

Er waren in Rotterdam twee bijzondere omstandigheden. In de eerste plaats de evacuatie van circa 1.200 joden als gevolg van het bombardement van 14 mei 1940. Dit bombardement verwoestte het centrum, dus ook de Helmersstraat e.o. In de tweede plaats het gedwongen vertrek van een groot aantal Joodse vluchtelingen per 9 september 1940. Dit vormt in hoofdzaak de verklaring voor de teruggang van het aantal in het Rotterdamse bevolkingsregister ingeschreven joden tussen mei 1940 (circa 13.000) en oktober 1941 (ruim 11.000).

Vanaf het uitbreken van de oorlog werd de Joodse gemeenschap geconfronteerd met allerlei maatregelen. Denkt u aan Joodse kinderen die naar eigen scholen moesten, het dragen van de Davidsster en borden met opschriften als ‘Joden niet gewenscht’ of ‘Voor Joden verboden’, die de Joodse inwoners van de stad steeds verder uitsloten.

Lees verder op: https://www.loods24rotterdam.nl/

Routemap ▲

Realisatie

Stolpersteine Rotterdam is een product van Stichting Loods 24 en Joods Kindermonument Rotterdam in samenwerking met CGID Noordwijk zh (digitale vormgeving en bouw).


Loods 24 Rotterdam

 

CGID Noordwijk zh

 

Routemap ▲